Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta tartó vádli fájdalom...

Napok óta tartó vádli fájdalom. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

8. Hetes kismama vagyok. Napok óta fájdogál a vádlim. Van amikor teljesen megszűnik, van amikor egyre erősebben fáj. Általában bejáródás után megszűnik a fájdalom, ha lefekszem vagy leülök erősödik. Ha nyújtom az is segíteni szokott. Nincs bedagadva.

Mit javasoltok? Magnézium+B6-ot szedek és Trimeszter terhes vitamint.

Köszönöm!!!



2022. jan. 13. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium emelt adag, masszázs
2022. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerezz be egy tüskés SMR hengert, és azon masszírozd át. Fokozatosan szoktasd magad hozzá. Az interneten találsz leírást, videót hogyan használd. Ez nélkül létezni sem tudok. Többféle keménységű van, érdemesebb fokozatosan hozzászokni. Én már az extra keményet használom, közepes keménységűvel kezdtem. Ja,és csak a rücskös jó, a sima semmit sem ér. Én ezt használom: [link]
2022. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be mégegy magnéziumot és akár testápolóval, akár valami sport krémmel jó alaposan masszírozd át, hogy lelazuljon. Ha kell, akkor minden nap. :)
2022. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Emelt magnéziumot kezdtem el szedni és elmúlt. Ki fogom próbálni az SMR hengert is.
2022. jan. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!