Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-20 hetes ultrahangra, higy...

18-20 hetes ultrahangra, higy hogy nem küldött el másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt tőle kellett volna megkérdezem, de most gondolkodtam el rajta, hogy a 12 hetesre elküldött magánba másik orvoshoz, most a 18-20 hetesre meg automatikusan adta magához az időpontot. (kórházas, sztk-s rendelésre járok hozzá amúgy) Vagy a 12 hetesre csak a down szűrés miatt küldött másik orvoshoz? Nem csináltattam semilyen extra tesztet, még kombináltat sem.
2022. jan. 13. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát pedig a 20 hetes genetikai UH komolyabb...ha egy 12 hetest nem tud megcsinálni, akkor a 20 hetest pláne nem.
2022. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg külön képzést, "végzettséget" igényel az a 2 uh. Nem biztos, hogy kiváltotta az engedélyét a 12 hetesre.

Nálunk pl az sztkban 12 hetes uht végző szonográfus dolgozik, de a 18 hetest végző nem.

2022. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindegyik uh-t más csinálta. A 12 hetest egy szonográfus, a 18 hetest egy doki, a 30 hetest pedig a saját dokim, akinek ez a szakterülete. 36 hetes nem volt a covid intézkedések miatt.
2022. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Utolso: egy vizsga van, amivel csinálhatja mindkettőt. Úgyhogy kár volt lepontozni.
2022. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj, de gyerekes vagy. Nyilván kiírja neked, hogy én pontoztam le - nem szokásom pontozni, csak ritkán -, és véletlenül sem akkor jelenik meg egy százalék, ha már elég sokan adtak pontot. Próbáld ki, hogy vadiúj válasznál megjelenik-e ez a hülye felesleges "kimutatás", ha kb elsőnek pontozol. Nőjj fel, itt sokan azért járnak csak a témába, hogy hobbiból lepontozzák a leghasznosabb válaszokat...
2022. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!