Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek szőrös lett a pocakja,...

Akinek szőrös lett a pocakja, fiút vagy lányt vársz?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Fiút
Lányt
Nem lett szőrös és fiút
Nem lett szőrös és lányt
Előtte is szőrös volt
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ez már megint milyen hülye kérdés? És aki szavaz, az is miért ilyen buta, hogy komolyan vesz ekkora marhaságot?Mi köze a hasnak a gyerek neméhez?
2021. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem tudsz valamit, akkor tájékozódj és ne írd ide a teljesen haszontalan valaszodat.
2021. dec. 2. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem mindenhol kikopott a szőr :D
2021. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy régi babona.
2021. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem valamiert terhesseg alatt megallt a szornovekedes (labon karon stb) alig borotvalkoztam lany lett. Szoval a hasamon se lett szor.


Szules utan ugyanugy nott mint elotte.

2021. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

5-ös


Nekem dettó ez volt, terhesen sose szőrösödök. Az elején borotválkoztam, és amikor szokás szerint akartam, láttam, hogy semmit nem nőtt. Szülés után pár héttel kezdtem el megint.

2021. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
🤣🤣🤣🤣🤣
2021. dec. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez babona hiedelem, nem jön be.
2021. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, hogy lesz szőrös a hasad? Sose hallottam ilyenről. Nekem lassabban nőtt a szőröm terhesség alatt, szinte alig volt látható. Egyedül a hajam dúsult be nagyon. Ez valami hormonzavar ha kiszőrösödsz ott hirtelen ahol sose volt szőr. Az biztos hogy semmi köze a gyerek neméhez.
2021. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Olvassatok már utána, mielőtt mindenféle tudás nélkül hülyeséget írtok! Fiúknál köztudottan olyan hormon termelődik, ami a lányoknál nem, így ez a hormon nyilván az anyára is hatással van. Igen, szőrösödött a hasam, fiam lett. Miután megszültem egyből kikopott.
2021. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!