Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. héten enyhe barnás folyás?

13. héten enyhe barnás folyás?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a genetikai ultrahangon 12+5 naposan, (nagyon korán kelés, utána egész nap sok meló, este már estem össze) ma reggelre meg enyhe, kis mennyiségű barnás folyással találkoztam. Eddig a terhességem alatt egyszer sem jelentkezett.


Lehet a tegnapi ultrahang+vérvétel+hajtás kombója?

Hasi uh volt, de hogy elforduljon a bébi volt, hogy nem túl kellemesen “rázogatta” vele a hasam.

Görcs, hasfájás ilyesmi nem jelentkezett.


2021. dec. 2. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimum hívd fel a dokid, de én biztosan el is mennék valakihez, aki mihamarabb meg tud nézni.
2021. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy attól volt amit leírtál. De kb. az élettől is lehet ilyen. Nem egyszer volt a második trimeszterben, hogy csak úgy a semmitől vérzett, annyira érzékeny ilyenkor a nyálkahártya. Menj el azért, nézesd meg, de szerintem ne aggódj.
2021. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baj és inkbáb nézesd meg.
2021. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, beszéltem az orvosommal, ma pihenek és estére adott időpontot!
2021. dec. 2. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 terhességből kettőnél volt barna folyásom. Egyszer sem lett belőle baj. Egyiknél 12 és 13 hetesen, másiknál 7 hetesen. Azért persze hívd fel a dokid a megnyugtatás miatt.
2021. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szinte minden terhességnél előfordul és a dokik sem tudják mitől van.Pihenni kéne.
2021. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Méhlepény nem tapad nagyon lent? Nekem attól volt ilyesmi 12 és 15. héten.
2021. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!