Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy zavarja a...

Lehetséges hogy zavarja a babát ha tevékenykedek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat rugdos a babam, ami tudom nem gond de ma eszrevettem hogy sokkal nyugodtabb volt. Ma egesznap csak fekudtem pihentem es most o se volt olyan “ agressziv” mint szokott. :D lehetseges hogy nem konfortos neki ahogy mozgolodok stb mert olyan mintha sosem aludna.

32 hetes


2021. dec. 2. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Vagy mivel te is aktív vagy veled együtt mozog.
2021. dec. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ugy ertem. Ahogy leulok 1 percre szetrugdos mintha nyugtalan lenne.

Nem azt erzem hogy mozog bennem amikor en is mozgok…

2021. dec. 2. 01:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a mozgással odabent is nő az aktívitás, pl. a véráramlás, véroxigén szint stb. ami hatással van a babára
2021. dec. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor remelem csak errol van szo es nem idegesitem nagyon a tevekenysegeimmel. 😃😃
2021. dec. 2. 02:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kristály gömbből jósolni, de majd mikor megszületik és mondjuk 3 hónapos, emlékezz már vissza erre a kérdésedre és írd már meg, hogy folyton ringatni kell-e 😁


Csak azért kérlek erre, mert ezek szerint a mozgásod elringatja és "amint leülsz 5 percre rugdos" zavarja hogy abbahagytad a ringatását, és "felébred". Kíváncsi vagyok, hogy ölbe baba lesz-e.

2021. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonn em kell aggodni.Ha teszel veszel elaltatod,elringatod.Ha lepihensz leülsz,akkor felkell és rugdos,emrt le mertél ülni
2021. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oke, leirom majd mar nincs sok hatra. Arra szamitok a rugasok alapjan amugy is hogy igazan aktiv lesz ugyhogy en is kivancsi vagyok. 😃
2021. dec. 2. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont fordítva csinálja. Ha mozgok, tènykedek akkor alig mozog. Ha meg ledőlök pihenni vagy leülök akkor meg nagyon aktív lesz :)

Én 33 hetes vagyok

2021. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igy ertettem en is csak valoszinuleg nem tudtam jol megfogalmazni.

Ha mozgok setalok en sem erzem hogy mozogna de amint leulok, lefekszem nagyon beindulol. Viszont most hogy fekudtem egesznap olyan kis nyugodt volt o is teljesen mashogy rugdosott magahoz kepest finoman, ugy jott le nekem mintha miattam lenne nyugtalan amikor erosen rugdos hogy ide oda mozgolodok. 😆

2021. dec. 2. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:
À szerintem nem zavarja! :) Ilyenkor arra gondolok, hogy a terhesség egy természetes folyamat, semmiképp sem az a normális ha 9 hónapon át csak pihenget az ember. Így szerintem hozzátartozik a 40 héthez, hogy az ember lánya csinálja a dolgát amíg bírja, a babàt ez nem hinném hogy zavarja :)
2021. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!