Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 33-éves az éjszakában...

Barátnőm 33-éves az éjszakában dolgozik nagyon erős dohányos. Kiderült, hogy 12-hetes nagyon örült megtarja és lerakta a cigit. Töllem kérdezte, hogy jó döntött-e?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mármint, hogy mit döntött jól? Azt, hoyg lerakja a cigit, vagyhogy megtrtja a babát? Az első részre az a válasz, hogy hülye, akiben felmerül, hogy terhesség közben cigizzen, a másodikra meg, hogy az ő dolga, így látatlanba ennél többet nem is lehet mondani.
2008. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan mire gondolsz?Hogy a dohányzás miatt nem döntött -e jól?Sajnos én is dohányoztam, nyolc hetes terhes voltam mikor megtudtam és azonnal leraktam a cigit.Hála Isten egészséges lett a babám.Az éjszakai melóról azonban le kellene állni.
2008. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a jó döntést arra értem hogy jöhet a baba.hány és hány nő dohányzik terhesség alatt aki ráadásul tudatossan dohányzik sajnos.a nők kb 40% dohányzott terhesség alatt és mindegyiknek egészséges a babája.vagy maximum hamarabb született kisebb súlyal.de ennél nagyobb betgség még nem volt
2008. dec. 13. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
ez azért kicsit túlzás, hoyg a nők 40 százaléka dohányzik terheség alatt. ezt honnan vetted? ja, a te ismerőseidre gondolsz? ott figyelted meg ezt az arányt?
2008. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem egyértelmű,hogy jól döntött-e?Jajj,a csapból is az folyik,hogy mennyire káros az egészségre a cigi,egy pici fejlődésben lévő magzatra még inkább!A munkájával sem ártana felhagyni,lehetséges,hogy még nem okoz neki gondot az éjszakázás,de előbb-utóbb eljön az az idő is.
2008. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntött h megtartja a babát,és jól dönött h leteszi a cigarettát a baba érdekében. Az éjszakai melot pedig s lassan abba kell hagynia.
2008. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!