Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek menstruáció...

Van olyan akinek menstruáció előtt sokszor kell pisilnie még sem terhes?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy mindig, pedig nem vagyok felfázva, és mégis mindig megjön!

Ezúttal is ebben a cipőben járok, bár most extrém sokszor kell mennem.

Mi lehet az oka?


2021. nov. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Felborul a vízháztartásod.
2021. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejted légyszi? Mert én a googlen ezzel kapcsolatban pont az ellenkezőjét olvastam
2021. nov. 25. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, normalis, nalam is altalaban igy szokott zajlani a dolog.
2021. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is minden hónapban így van.Mikor terhes voltam akkor fele ennyit nem jártam(bár ezt ugye már csak így utólag tudja mihez mérni az ember,akkor fel se tűnt).
2021. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes és normális. Tele a hólyagod, vagy sokat iszol,felfázás sok minden lehet,
2021. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De minden hónapban ?
2021. nov. 26. 12:58
 7/7 anonim válasza:
Nem menstruáció előtt, hanem menstruáció 1. vagy 2. napján. Nagyon rossz. Olyankor nem is megyek semerre, ha lehet. Most pár napja volt ilyen és valamiért el kellett mennem itthonról. Kb fél órát lehettem el, itthon rohantam a wcre, az utolsó pillanatban értem oda.
2021. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!