Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség, ezt hogyan...

Ikerterhesség, ezt hogyan lehet felfogni?

Figyelt kérdés

A mai nap voltam első orvosi vizsgálaton, pozitív terhessegi teszt után..


Kiderült a doki szerint "rafináltak, mert ketten vannak" :D

Első terhességem! Álmomban nem hittem volna, hogy ikreim lesznek... mindig is ettől féltem.. elsőre 2 gyerek.

Hát valamiért mégis ezt az élet feladatot kaptam.


Bevallom, berezeltem! Egyszerűen jelenleg semmi jót, semmi boldogságot nem látok a dologban ..


Az egyik 26,9 mm a másik 27,3 mm


Valaki esetleg hasonló helyzetben?

Most tényleg vigaszra vágyom 😅🤣


2021. nov. 25. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kozeli ismerősöm szintén így járt, hogy azt hitte hulyeskedik a doki, hogy ikrek... a terhesseg se volt tervezett, hát még hogy ikrek... a terhesség vége felé lett nehezebb neki, hatalmas volt a pocakja. 36-37. héten császározták, gyorsan felépült. a picikkel nem volt könnyű neki eleinte, de belejött, közben nőttek is. mostmár lassan 2 évesek, jelentősen könnyebb már ☺️
2021. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nézd a jó oldalát, 1 terhességgel le van tudva 2 gyerek, én pl. két gyereket szerettem volna, de annyira rossz volt a terhesség, hogy nem lesz több/nem is lehet.
2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Fel lehet úgy is fogni, hogy neked sikerült teherbe esni mások meg hónapról hónapra csalódnak, hogy nem sikerül egy baba sem. Biztos lesznek nehéz időszakok de légy hálás, hogy egyszerre 2 csodás gyermeket kapsz 🙂
2021. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mellbevágó ez így elsőre,de mindenbe bele fogsz jönni. Ez biztos,hiszen mi mást is tehetnél?Nehéz lesz az eleje,ez is biztos,de ha később még vállalsz gyermeket, akkor azt már a kisujjadból kirázod.A legfontosabb,hogy egészségesek legyetek.Gratulálok!Jó egészséget kívánok,és kitartást!
2021. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mintha hármasikrek lennének.
2021. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék hónapok óta próbálkoztak amikor összejött. Első vizsgálaton jött a sokk, ikrek. Azt se tudta hirtelen hanyadikán van elseje.

Nem volt könnyű terhesség, ráadásul akkor építkeztek.

Nem is gondoltam volna róla mennyire ügyesen kezelte a babákat amikor megszülettek. Neki volt segítsége valamennyi de igazából mindig azt mondja, hogy neki sose jutott eszébe, hogy milyen nehéz egy gyerekkel, hát még kettővel mivel ő kettővel kezdte neki ez az alap. Ezt kell megoldani. Mostmár egy évesek múltak és igaz nem könnyű de megéri miattuk.

2021. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy te és babáK,szülésé s terhesség hogy ment?
2022. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!