Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmaradt a mensim, az utolsoto...

Elmaradt a mensim, az utolsotol eltelt 52 nap. Nagyon rosszul érzem magam a héten kezdödött nálam, folyamatosan hányingerem van szédülök, a melleim is érzékenyek, néha lent a hasam is fáj. Mi apárrommal egy éve nem védekezünk, mi lehet?

Figyelt kérdés
Reggelente ugy ébredek hogy ki vagyok izzadva, és rosszul vagyok, délutánonként is rám jön hányingeres rosszul lét. Tesztet nem csináltam mert tartok attol hogy negatív lesz.Hány nom nem kell de irtó hyányingerem van.Lehet ez terhesség?
2008. dec. 13. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet terhesség!! De ennyi késés után miért nem csinálsz tesztet? Már tuti kimutatja, és már dokihoz is menned kellene ha terhes vagy!
2008. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem szeretnélek elkeseríteni,remélem te szerencsésebb vagy mint én.Lassan 3 éve próbálkoztunk a párommal,rengetegszer volt hasonló tünetem,azt hittem terhesség,de mindig kiderült hogy szép nagy ciszták vannak a dologban.Sok nőgyógyásznál megfordultam,mire találtam egy olyat,aki rájött hogy mi a baj,és a megfelelő gyógyszerrel kezdett kezelni.És lám rá egy hónapra pozitív lett a teszt.Most vagyok 13 hetes és már most szépen gömbölyödik a pocakom.Úgyhogy ne félj attól ha negatív a teszt,inkább keresd fel az orvosod,mert lehet hogy valami nem stimmel.De ha pozitív a teszt (szurkolok!) akkor nem lenne jobb megtudni?nem jó semmire a várakozás,hidd el!!!Nagyon szorítok!!Hajrá!!!

2008. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!