Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem ad a nőgyógyász...

Miért nem ad a nőgyógyász papírt a 12. hétig arról, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mert nem adott most voltam egy hete azt mondta, hogy 6hetes vagyok, és még nem ad papírt. Majd 9 hetesen megyek vissza kontrollra.

De aggaszt, hogy először szt hitte nem is vagyok terhes mert kicsi a méhem.Aztán uh-on ott volt a pici.Vagyis csak egy kis folt:)

Nekem nem mondott olyat mekkora a petezsák csak, hogy 10.3mm a baba.


2007. dec. 28. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy azért nem, mert terhesnek akkor mondd egy doki, ha már van szívműködés, élő embriót lát. Remélem jól tudom.

6 hetes kismama

2007. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem 9 hetesen majd biztos fog adni papírt. Én 8 hetesen mentem uh-ra, ott már adtak papírt, már látszódott a szive. És ezzel a papírral mentem tovább a védőnőhöz, házidokihoz stb. Nyugodj meg,biztos minden rendben lesz. De az igaz, hogy akkor mond biztosat a doki, ha már látszik a szive is a babának.Nekem még a 8. héten is azt mondta, hogy jó örüljek, de az első 12 hét nagyon rizkós időszak, utána lehet már jobban örülni...
2007. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már a hetedik héten kaptam papírt,és egyértelmű volt a szívműködés.Megnézhettem én is az UH képet,és tényleg összetéveszthetetlen.Valószínűleg azért nem kaptál papírt,mert nem látta még a szívműködést,de a 9.héten látnia kell.
2007. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem adott a doki a 6-ik héten,de én 1 hét múlva visszamentem és mondtam neki,hogy a háziorvos és a védőnő kérte.Szó nélkül beírt a kiskönyvembe egy pár sort.Pedig még az enyémnek nem volt szívverése.

Nyugodtan menj vissza,és kérj papírt,ha nem ad,akkor szerintem válassz másik dokit!Kellemes babavárást!

Egy 13 hetes kismami

2007. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!