Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki képzelt már be magának...

Ki képzelt már be magának valaki terhességet? És milyen tüneteket? Mennyi ideig? (lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja ez miatt szenvedek...minden tünetem megvan..állandó hányinger..a hasam mintha kemény lenne nőne.

Persze a tesztek -


2010. szept. 3. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt de már sokat olvastam róla!Aki nagyon akarja a babát már beképzeli magának a tüneteket de a teszt mindig negativ!(ezt orvostól kérdeztem meg)
2010. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt negativ tesztekkel minden tunet aztan az orvos mehen kivuli terhesseget allapitott meg.

Menj orvoshoz, ha meg nem voltal, ne halogasd.

2010. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. igen nekem volt álterhességem. április 1-én megjött, és utána május 15-én még semmi. Elmentem orvoshoz, sináltam tesztet (NEGATÍV), a doki nagyobbnak tapintotta a méhem, fel küldött UH-ra, nem láttak semmit, persze úgy küldött fel, hogy 6 hetes lehetek, mivel a mensestől számolta, de én meg hiába mondtam neki, hogy pontosan tudom mikor lehetett baj, és az meg max. 1 hetes... leszarták amit mondok. júliusban még mindig semmi nem volt, közben minden tünetet produkáltam, megnőttek a melleim, fájtak, fájt a hasam, hányingerem volt.. stb., visszamentem, és kiderült, hogy a testem így jelzett, hogy már nagyon szülni kéne, és készen áll rá, tudat alatt én meg nagyon is egyetértettem ezzel, ezért a vegetatív idegrendszerem elhitette velem, hogy terhes vagyok. Azóta is megőülök egy babáért. 20/L
2010. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!