Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatok vannak...

Milyen vizsgálatok vannak most a kismamáknak? Hány hetesen van az első vérvétel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Az első vérvétel a 12 hét környékén van. Igaz ez városonként változik de mivel elég sok vért vesznek le mert sok vizsgálathoz kell már csak akkor küldenek el vérvételre ha biztosan megmarad a terhesség.
2010. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Létezik még a havi rendszeres vizelet vizsgálat és az első jelentkezésnél a vizelet tenyésztés?
2010. szept. 3. 08:45
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Vizelet vizsgálat úgy van havonta hogy a 12. héttől kell járni a körzetihez és ott vagy a rendelőben pisilsz vagy viszel reggeli vizetletet egész a 38. hétig havonta egyszer.
2010. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

bocs hogy kétszer de már nem emlékeztem a kérdés második részére.


vizelet tenyésztés a 12. héten volt a vérvétel elött is kellett leadni és azt megnézték hogy van-e benne genny meg vér és cukor és fehérje..


egyébként ugyanezekre nézik később havi szinten is.

2010. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor a vizelet vizsgálat rendszere nem változott. Az előző babámmal csak 18 heten volt az első vérvétel.Örülök, hogy nem vagyok elkésve jövőhéten 11 hetesen jutok el a védőnőhöz. Még nem késtem le semmiről. ;)
2010. szept. 3. 08:52
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem késtél le !


Örömteli várandósságot kivánok biztosan találkozunk még itt...ha kérdésed lesz.

2010. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még semmiről se késtél le :)) Nézd csak, it elég pontosan felsorolják az összes vizsgálatot és hogy mit, miért csinálnak.terhesség vizsgálatok:terhesség vizsgálatok

Boldog babavárást!

2010. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2010. szept. 3. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaaaaj! Pont a lényeget hagytam le :S [link]

Ez ciki :/

2010. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 8. héten volt az első nagy vérvétel, vizelet, nődoki, uh, belgyógyászat.
2010. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!