Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok, ez a...

30 hetes terhes vagyok, ez a 3 nap hogy fájások jönnek, de ma sokkal erősebb, és egészen lent szúró, húzódó érzés volt. Menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
Bevettem, magneb6-ot. Hosszan gyakrabban jön mint tegnap, erősebb is. Nem akarok feleslegesen odamenni. A babó mozog nem olyan erősen, inkább kinyomja magát.
2008. dec. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy éppen azért érzel szúró,húzódó érzést mert nyomja magát.amikor az enyém csinálja akkor nagyon bekeményedek és előfordul nálam is a szúrós nyilalás.azért arra figyelj ha elég sűrűn jelentkezik akkor mutasd meg magad egy orvosnak(én is szóltam az orvosomnak akkor voltam 35-36 hetes és ő mondta ha sűrűbben jelentkezne akkor szóljak)38 hetes mami
2008. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 30 hét elég kevés ahhoz, hogy megszülj!! Mindenképp keresd fel a dokid, szerintem, de legalább hívd fel!!

Persze, hogy mozog a babód, miért ne tenné, ha elég aktív, még a szülés alatt is ki fogja tekerni a beledet :) mint a barátnőmnek, aki 39 hétre szült, és rám is ez vár valószínű, mert 37 hetesek vagyunk, de nem akar ellustulni!! Lehet, hogy be kellene feküdnöd, vagy visszatartót szedned, de ezt majd a doki eldönti! EGY CSODÁS, EGÉSZSÉGES BABA KEDVÉÉRT MINDENT!! Remélem egyet értesz!! Ha beszéltél a dokival, és van lehetőséged írj, mi van veled, mert aggódom!! Vigyázz magadra

2008. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ, egy nap elég sokszor jönnek, óránként 1x tuti, van amikor sűrűbb, csak ma már jobban fájt, és másképp. Alig kapok levegőt is, és ha fáj nagyon nehezen mozgok, mert ha megmoccanok még erősebben fáj.
2008. dec. 12. 09:57
 4/6 A kérdező kommentje:
2: Persze, hogy mozog, csak nekem ma nem olyan aktív, sokkal gyengébb, és nem rugkapál, mint eddig hanem inkább kitolja magát, befeszít..
2008. dec. 12. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló:ha ilyen sűrűn jelentkezik akkor ne habozz,keresd fel az orvost s.o.s-be!
2008. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, felhívom. Most is jön .. :S

Köszi a választ

2008. dec. 12. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!