Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes terhes vagyok. De...

Kb 5 hetes terhes vagyok. De folyamatosan görcsöl a hasam, enyhén, de görcsöl néha bele bele szúr. Ma 1 hete teszteltem pozitívat azóta érzem. Normális ebbe a korba? 2 hét múlva kaptam időpontot az orvoshoz

Figyelt kérdés

Mindennap veszek még magneb6 - őt van hogy 2szer is, de nem sokat változtat.

Vagy túlságosan rá figyelek? Nagyon szeretném a babát


2021. szept. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben ez normális, nincs miért aggódni ha vérzés nincs és nem elviselhetetlen a fajdalom. Ha nagyon elviselhetetlen, akkor szerintem jelezd orvosnak és kérj egy előbbi időpontot.

Ha teheted, akkor próbálj többet pihenni.

2021. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pihenyél amennyitt tudsz majd orvosodal beszélj
2021. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem mostanra (1 héttel később járok) kicsit csökkentek, normalizálódtak, nincsenek már olyan erős, váratlan görcsök, mint az elején. De pl. észrevettem, hogy a pihenés, felpakolt lábak jót tesznek, ellazítanak egy kicsit.

Pihenj sokat és foglald el magad. Ha nem koncentrálsz annyira arra, hogy mi fáj, vagy mi a baj éppen, akkor kevésbé zavaró ám. :)

2021. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A magnézium ezen semmit nem fog javítani.
2021. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a szervezetnek új, hogy van egy pocaklakód, lehet így reagálja le. Nekem egész terhesség alatt voltak ilyen fájdalmaim, elviselhetőek. Mikor kezdett nőlni a pocakom akkor a legsürjebben. Mondtam az orvosnak is, én egészséges vagyok, baba egészséges, csak nálam ez így nyilvánult meg.

Erős leszel, ugyan kellemetlen, de kibírod.

2021. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!