Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan valakinek, hogy a...

Volt olyan valakinek, hogy a 8. hettol elmult a hanyingere szinte egyik naprol a masikra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár hányingerem nem volt, de nagyon szúrt a petefészkem. Aztán a 11. héten egyik napról a másikra mintha elvágták volna, elmúlt. A tünetek amúgy nekem az egész terhesség alatt valahogy így voltak: jöttek, aztán pikk-pakk el is tűntek.

35 heteske

2010. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb. a 6-ik héttől legalább 3 hétig kegyetlen hányingeres napjaim voltak. Nagyon fáradékony is voltam, sokszor elaludtam délután és kb. a 10-ik héten vagy kicsivel utána minden ilyen megszűnt egyik pillanatról a másikra. Most vagyok 15 hetes és ezerszer jobban érzem magam! Kitartás!
2010. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én most kezdek határozottan jobban lenni (11 hetes). nekem pont a 8. héttől lett iszonyatosan rossz. de többször voltak jobb pillanatok, akkor mindig azt hittem, hogy elmúlt. pár óra múlva, vagy másnap kiderült, hogy nem. lehet, hogy te is így vagy
2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem igen és ma vagyok 8+3 hetes és kb 5-6 napja elmúlt! De olyan sajnos még van,hogy érzem h éhes vagyok és hirtelen esek vmit és kicsit émelygek,de 5 perc fekvés mindig segített! A has fájás is ritkult!

Boldog Babavárást!

2010. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nekem is van olyan, hogy ha éhes vagyok akkor hányingerem van és nehezen tudok enni, de csak az első 2-3 falat a rossz, utána már jobb. Holnap kezdem a sulit, remélem most már nem lesznek nagy rosszullétek. :)
2010. szept. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!