Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csaltam az egyik etkezesnel,...

Csaltam az egyik etkezesnel, de ennek ellenére 6,3 lett az 1 órás cukormeres. Ezt hogy? (Gdm)

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam megoldani máshogy az ebédet ma. És úgy gondoltam többet artok azzal ha kimarad egy főétkezes mintha olyat ennek ami nem passzol a dietaba.

(Ez egyébként egy csirke húsos hamburger volt. Ez volt az egyetlen gyors és hozzáférhető..)

Viszont kissé ledobbentem hogy jó lett a mérés így is.

36 hkm


2021. szept. 27. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsíros volt és lassítja a szénhidrát felszívódását.
2021. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg 30 percnél volt most a cukorcsúcs.


Amúgy szerintem nem tragédia, ha egyszer-egyszer így alakul, mert nem tudod másképp megoldani, de rendszer ne legyen ebből.

2021. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En az utolso 6 hetben kb dueta nelkul is mindig tokeleteseket mertem. Bar nekem pont hatarerreken allt a cukrom. Nyugi,max merj tobbszor is,lehet hamarabb van a csucs. En rengetegszer mertem,megsem mertem magasat sose.
2021. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az egy órás cukor ugrik meg, de ne aggódj egy egy ilyen kiugrás nem okoz gondot, ha amúgy lelkiismeretesen csinálod a diétát, jól döntöttél, hogy ettél
2021. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 36. héttől javul a terhességi cukorbetegség. Lehet, hogy ez az oka.
2021. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!