Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fura fémes,...

Terhesség alatt fura fémes, keserű ízt érzett valaki a szájában? Nem ettem semmi olyat, ami miatt ilyet kellene, hogy érezzek.

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség elején teljesen normális, főleg a hányós, hányingeres időszakban. Ha ez tovább tart, akkor később is....sajnos.

De pl. a sav is okozhat ilyen tünetet.

2021. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul.
2021. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12.hétben vagyok, gyomrom az nagyon rossz alig bírok enni, egész nap hányingerem van reggelente hányok is, savam is nagyon sok van pedig van savlekoto cukorkam azt szoktam szopogatni de nem nagyon segít ahogy észreveszem. :(
2021. aug. 30. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így kezdodott az, egész terhessegem, ezzel az ízzel. Refluxos vagyok és én is nagyon szenvedek a gyógyszereim nélkül, rengeteg a savam, állandóan fáj a gyomrom, gaviscon sem sokat ér de jövő héten megyek haza Magyarországra, állítólag van valami savlekoto terheseknek receptre, kerek a, haziorvosomtol
2021. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt elvileg normális, a hormonok hatnak az ízérzékelésre is.

[link]

2021. aug. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írass ludeát a dokival.Hidd el ahogy nő a hasad,még több lesz a savad.Nekem konkrétan életet mentett annyi savam volt.
2021. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor még azt sem tudtam h terhes vagyok akkor volt. Aztán persze elmúlt.
2021. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!