Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején keserű,...

Terhesség elején keserű, rossz szájíz ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
9+2 hetes terhes vagyok, ha már egy korty vizet iszok akkor is borzasztó utána a szám íze. Valakinek valami bevált praktikája esetleg van?
2021. ápr. 18. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor van, ha elfelejtem bevenni a magnéziumot. Persze lehet nálad más az oka.
2021. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Hidd el, mindent kipróbáltam. A fémes íz állandóan jelen volt. 6 héttől 10 hétig volt nagyon rossz, mostmár, úgyahogy elmúlt. Ma vagyok 12 hetes.
2021. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is ezzel küzdök 12. Hétben járok… kb 6 hete tart, neked végül elmúlt vagy segített valami? Kicsit már kétségbe vagyok esve hogy végig maradni fog.
2021. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem segített. 29.hétben vagyok és még mindíg visszajön ha édeset eszek. LIDL Dentalux fogkeémmel mosok fogat és az nem annyira mentolos, így nincs utóíz a számban. És kb.napi 1l tej...
2021. aug. 27. 23:29
 5/7 anonim válasza:
Azta, akkor nem reménykedek én se, vannak napok mikor nem olyan rossz de nekem is főleg ha édeset eszek utána érzem, nekem ha sok vizet iszok akkor jobb lesz, nem is kívánom ez miatt az édeset, üdítőt se bírok inni.. és kislányt vagy kisfiút vársz? :)
2021. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kislány és hajas baba 😄
2021. aug. 28. 21:13
 7/7 anonim válasza:
Gratulálok 😊 én is kislányt szeretnék, már van egy kisfiam 2 éves lesz :)
2021. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!