Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány fokos vízben fürdödhetek...

Hány fokos vízben fürdödhetek maximum? 12 hét.

Figyelt kérdés

Azt mondták forróban nem szabad,dehát kinek mi a forró..

Mennyi az a nagyon maximum amiben lehet? 40 fokos víz túl meleg?



2021. aug. 17. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Testmeleg vizben lehet. Annal melegebben tudtommal nagyon max 10 percig.
2021. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha,szóval fagyasszam le magam,ha fürdeni akarok.Eh,szívás.Zuhanyzom akkor..:(
2021. aug. 17. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Van barki,aki lemeri otthon,hogy hany fokos a viz? 😅🤣 Amugy forro vizben nem ajanlatos,ami ugy igaazn melegecske. Nekem ezzel szerencsere nem volt bajom,mindigis zuhanyzos voltam.
2021. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leméri a kád úgymond,kiírja a kijelzőre,hogy hány fokos.Azért kérdeztem,mert nálunk 40 fok felett jelez pirosan,hogy az forró,reméltem hogy akkor a 40 még használható,de akkor nem kockáztatok.Gondoltam lazítok,de én 38 fokig fázom.. :D
2021. aug. 17. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a szülésznő,hogy test meleg vagyis 37 fokos maximum. Ez sajnos nekem is hideg, az én fürdővizem láva a férjem szerint,így mellőztem terhesség alatt 😂


(A melegebb már bekavarhat a magzatvíz hőmérsékletébe)

2021. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Én forró (testmelegnél melegebb) vízben fürödtem, de csak kevésben, így nem lepte el a hasam, plusz gyorsan ki is hűlt. Nem lett belőle baj.
2021. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 vagyok ujra. Ugyan mint irtam,nem furodtem,hanem zuhanyoztam,de forro vizzel. (Viszont en hamar,max 5 perc alatt letudtam az egeszet.) Semmi bajunk. Mondjuk lehet zuhanyzaskor nincs eleg ido felmelegednie a magzatviznek,mivel nem egy helyre tartja az ember a zuhanyrozsat.
2021. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vérbőséget okozhat a meleg víz, ami vetéleshez vezethet.

38 fokos víz az már biztos, hogy meleg.

Én olyan 32 fokig mentem bele a medencébe. (amennyire pontosan írják ki persze)

2021. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!