Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen görcsök bajt jeleznek?

12 hetesen görcsök bajt jeleznek?

Figyelt kérdés
Pontosan ma vagyok 12 hetes. Össze-vissza görcsölgetek éjszaka óta. Más panaszom nincsen. Nem tulajdonítok egyenlőre neki túl nagy jelentőséget, mert nem elviselhetetlen, de azért aggódok kicsit. Frontos vagyok, fejfájással, görcsökkel járt eddig is nálam, plusz van egy kislányom, akit emelgetek, mászkálni kell vele és mostanában elég sok stressz is ér.. Terhesvitamint szedek, plusz magnéziumot. Mit gondoltok, keressek fel orvost vele?

2021. aug. 17. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Én ha nincs egyéb panasz, nem mennek ezzel dokihoz.

Pihenj, magnezium, mást ő sem tudna.


Ezek meg egyenként is okozhatják a görcsöt.


Én a 34.héten vagyok, ahanyszor szél volt a terhesség alatt, folyamat görcseim voltak.

2021. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reakciót, én is így gondolom, de nagyon kellett a visszajelzés!


Boldog babavárást Neked!

2021. aug. 17. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is 12 hetes vagyok, nekem is görcsöl feszül magnéziumot szedek, pihenek mást nem tudok baba rendben, ameddig Barnázás vérzés nincs nyugodj meg pihenj. Boldog babavárást :)
2021. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ilyenkor úgy "örülök", hogy nem csak én vagyok így. Persze tudom, hogy mások is, csak nem mindenki beszél róla! Köszönöm a választ és neked is boldog babavárást!:)
2021. aug. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!