Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhességben eltűnt...

Kora terhességben eltűnt tünetek bajt jeleznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja jött elő émelygés,hányinger,undor ,mint tünet,majd 2 nap múlva mintha elvágták volna jó étvágy,nincs undor,hányinger. Ez előfordulhat?

5-6 hét környékén vagyok. Progeszteront szedek. görcs nincs,se vérzés.


28/N


2020. máj. 25. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat igazából bármi, anélkül, hogy bajt jelezne, kivéve a vérzést-görcsölést. Ne aggódj ezen.
2020. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul,és szerintem vissza is térnek majd a tünetek, mellfajdalom is eltűnt aztan visszatert pár nap múlva nekem pl.
2020. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tünetek és a baba állapota között sok esetben semmi összefüggés nincs, szóval ne aggódj ezen. Elképzelhető hogy lesz egy két jobb napod, aztán visszakapod kamatostól.

Ha nagyon aggódsz emiatt, menj el ultrahangra.

2020. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 9 hetes vagyok, azonban a tunetek nekem is jönnek-mennek, en is aggódtam, de megnyugtattak, hogy ez nem jelent bajt feltétlenül. Nekem pont akkor volt ilyen “mintha teljesen elvágták volna” (se mellfeszülés, se fáradtság, se emelyges, se nagy éhség), mielőtt az elso ultrahangra mentem múlt heten es nagyon aggódtam, de az orvos megállapította, hogy egészséges, korának megfelelő :)
2020. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen hogy elmúlt minden pár napra! Nem volt semmi baj! Ne aggódj!Szép napot!
2020. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!