Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja lehet a bébinek, ha...

Baja lehet a bébinek, ha barna folyás van a 4. héttől folyamatosan, ha mozgok egy kicsit is?

Figyelt kérdés

Az orvos szigorú fekvést írt elő,de félek,hogy esetleg nem kellene,hogy megmaradjon,azért "csinálja" ezt,én meg "erőszakkal" benttartom....Tudjátok,a természet rendje meg hasonlók....nem akarok beteg gyereket...

Egy aggódó 8 hetes kismama


2007. dec. 26. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Mikor mész a genetikai uh-ra,vagy AFP-re akkor úgy e ago´dj mert az nem használ se a babának,sem neked.

Pihenj,és nyugodj meg.36hetes kismama.

2007. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha baja van és el kell mennie akkor is elmegy ha egész nap fekszel. A barna folyás nem biztos h bajt jelent vki még menstruál is . Lehet hormonális és még számos oka is a barna folyásnak. Pihenj és nem lesz semmi baj! Nem csak problémamentes terhesség van bár mindenki azt szeretne...
2007. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy baba nem marad meg, akkor az sajnos nem volt egészséges.

Próbálj meg pihenni, de szerintem ne idegeskedj, viszont szükséged van a mozgásra is, mert felfekvéseid lehetnek. ... Ha elmegy a pici, akkor nem volt egészséges. ... Amúgy sok kismamának van barnás folyása a terhesség elején.

2007. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanebben a cipőben jártam a 4. héttől. Gyors elmentem orvoshoz aki azt mondta ,hogy fekvés,fekvés.....

Ne kezdj el kitalálni mindenféle hülyeséget és ne agyalj mert az sem neked sem a babának nem jó. Én ugyan ezt tettem, már-már annyira ideges voltam hogy állandóan hánytam. Elküldtek ultrahangra és kiderült hogy a baba mellett van 1 cisztám is ami szivárog és ez okozza a barnás folyást. A doki azt mondta, hgy ez nagyon sok kismamánál előfordul az első terhességnél, ne aggódjak mert fel fog szívódni. A barátnőmnek ugyan ez volt, csak ő 4 hónapig vérzett és infúziós kezeléssel eltűnt a cisztája és van 1 gyünyörű egészséges kislánya akinek semmi baja.

Én most azóta 2 hetente járok Uh-ra és nézik, a ciszta állapotát. Mióta lenyugodtam és elfogadtam, hogy ott van már elmúlt a folyásom és csak néha kicsit szúr. Ja, és nem fekszem egész nap már ez miatt!

Szóval nyugi és kitartást! Igyál sok ásványvizet.

2007. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia,

nekem uez volt pár hete..elkezdtem barnásan vérezni..az orvos 1 hét fekvést írt elő..de ez sajnos gyakran előfordul..szóval pihenj és ne aggódj..állítólag ez elég gyakori, főleg azoknál (mint nekem is) akiknek nagyon rendszertelen a mensijük. rendbe fogsz jönni, de pihenni kell.. tartsd bent :)

2007. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

En is ebben a cipoben jarok 2 hete, es most talan elmulik, mar 2 napja semi verzes, nekem reggel volt kicsit erosebb napkozben gyengebb, ami nekem bevalt hogy 3 orankent ki mentem pisilni ejszaka meg felketet a ferjem 3 szor hogy pisiljek ez bevalt,mert hiaba fekudtem csokkent valamenyit de nem mult el.

probald ki nekem bevalt.

udv egy 8 hetes kismama

2008. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!