Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a változó idôjárás csökkent...

Ez a változó idôjárás csökkentheti a baba mozgását?

Figyelt kérdés

1,5hétig szinte végig mozgott, most kezdtem el érezni, az orvos is mondta, hogy most már végig érezni fogom. Viszont hétvége óta mióta ez az esős, szeles idő van, épp hogy egy kis mocorgást érzek, és ennyi.

Első baba, nem akarok para lenni, csak szimplán aggódom, hogy ez normális-e?

27hetes kismama vagyok


2021. júl. 21. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy értem befolyásolhatja ez a front a baba mozgását. :)
2021. júl. 21. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is kevesebbet mozog, mióta hűvösebb van. Biztosan többet pihen, mint mikor 40 fok van odakint. Akkor neki is melege van :)

37hkm

2021. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van, ha hűvösebb van, akkor nagyon aktív.🤭 az elviselhetetlen melegben szegényem tiszta k.o. 😬 szóval tényleg minden baba más, ne aggódj, biztosan lustálkodik. 21hkm
2021. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatja. Vagy aktívabbak olyankor, vagy kevesebbet mozognak.
2021. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Képzeljétek, mióta kiírtam a kérdést, azóta egyfolytában mozog, mintha megérezte volna, hogy aggódtam 🙂🙂

2021. júl. 21. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!