Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket mondtok a Babátoknak?...

Miket mondtok a Babátoknak? Sokan mondják, hogy beszéljünk hozzá, de mit mondjak?

Figyelt kérdés
Azokat szoktam mondani, hogy nagyon várjuk már, és szeretem nagyon, és hogy fejlődjön szépen, ügyesen, de ennyi. Ennél többet mit lehet mondani?
2010. aug. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

:)!

Én megmondom öszintén, simogatni szoktam nagyon sokat a kicsi hátát (tudom hogy fekszik, és ki is tudom tapintani, hiszen ott sokkkal keményebb a hasam), szoktam mondani apa lassan hazajön, vagy ha nagyon "bánt" mondom neki vigyázz mert kapni fogsz:), meg ne bánsd anyád...!

Ha veszek neki valamit, akkor beszélek hozzá milyen csini lesz majd benne...:)

Meg a "szokásos" nagyon szeretünk már most, nagyon várunk, szoktam neki mondogatni ne kinozzon meg annyira mikor ki kell jönnie, hisz az ő érdeke is hogy gyorsan kibujjon, mert akkor neki sem fog annyira fájni.

Meg már körbe vezettem a lakáson:)!! Megmutattam mi hol van:)))))!!


Üdv nektek 33 hetes pocis

2010. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen kívül, amit írtál, én azt mondogattam, amit épp csinálni készülök: most anya kimegy a konyhába és eszik valamit, ilyeneket. Meg pl. mikor állítottuk össze az ágyát, elmondtam, hogy itt fog aludni. Ja, meg mindig kérleltem, hogy adjon jelt magáról, mocorogjon. :-)


Sok zenét is hallgattam (főleg rock, de babazenét is, nagyon megnyugtató dallamokkal).


Most, a 2. terhességem alatt sajnos nagyon keveset szólítom meg, de mikor a lányommal beszélek, olvasok, dalolok, úgyis hallja. :-)

2010. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lakást mutogatni mondjuk tényleg durva, az oké hogy esetleg hallja ha beszélsz hozzá bár fel nem fogja de szerinted kilát a hasadból? :D
2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor beszélek hozzá, ha egyedül vagyok.De folyamatosan a hasamon van a kezem, és simogatni is szoktam, így mindig közel érzem magamhoz.Amikor nagyon mozog, lubickol, megkérdezem tőle,hogy:Te mit csinálsz anyuci hasába?Ha nem bírok elaludni, úgy mozog, mondom neki, hogy most már aludjunk kislányom.Reggel meg úgy üdvözlöm mikor bejelentkezik, hogy Szia baba!!Ezenkívül néha el szoktam neki mondani, hogy mit csinálunk, hova megyünk.Meg hogy szeretjük, és mindenki várja.Nagyjából ennyit.Babazenét egyszer hallgattam vele, de miután 22 perc után még mindig ugyanaz a dallam volt,kikapcsoltam.Olyan depressziós zene volt, hogy majdnem befordultam.Azóta nem erőltetem ezt, hiába ismeri fel.Olyan zenéket hallgatunk, ami nekem tetszik, és dúdolászok neki.
2010. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondtam a kisfiamnak, hogy figyelj ide kicsi Supermenem....: Úgy kell kibújnod, hogy kezed előre, a lábaddal befeszítesz és már ki is ugrasz anya pocakjából...bevált!!! Kb. fél óra alatt megszületett mindennel együtt...ja és az első babucim volt!!! Hajrá!!! Fontos a kommunikáció a babucival!!!
2010. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki lehet ez az Illető,aki le fogyatékozza a kérdezőt,de bizonyára ráér..

Vajon ő is babát vár??mert ha nem,akkor nem sok keresnivalója lenne itt..

Egyébként azt olvastam Kedves Kérdező,hogy fontos a babával való kommunikáció,úgyhogy nyugodtan beszélj csak hozzá sokat!!!!!Kellemes babavárást!!!

2010. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!