Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hétben járok és kezdek...

24. hétben járok és kezdek aggódni, mert tegnap alig ma meg még nem is éreztem a babám mozgását! Várjak még egy kicsit vagy menjek el uh-ra? Annyira félek, hogy valami gond van

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltad már kicsit noszogatni?

2008. dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma még egyáltalán nem érezted?Lehet h alszik.Én mindég ugy csináltam,hogy amikor a hijányát éreztem a mozgásának akkor elkezdtem keltegetni.Egy kicsit piszkáltam a hasam jobbrol-balrol.Erre mindég reagált.Probáld meg te is.Ha nem kel fel akkor szerintem u.h.Üdv.remélem mielöbb jelentkezik a pocaklakód.
2008. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vàrj még,az idöjàràs is közrejàtszhat.

Nekem a babàm akkor szokott felkelni ha jéghideg szénsavas Coca-colàt iszom!

De tényleg,probàld ki!

Még nincs értelme komolyabb aggodàsnak,én is mindig ezt csinàltam,és rendbe volt minden.

Ha délutànig nem vàltozik,akkor menj u-h.-ra,de szerintem nincs gond!

2008. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!Bizti mozog, lehet csak Te nem érzed. Az én babám is nagyon lusti volt, engem is sokszor az őrületbe kergetett/kerget.Szerencsére kaptunk szívhang figyelőt, és ha kevesebbet érzem mozogni akkor meghallgatjuk, és megnyugszunk tőle!

Boldog babavárást:38 hetes kismama

2008. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem imádja ha eszek, mióta terhes vagyok nem ettem epret meg málnát most azt eszek fagyottan, meg sem áll és az édességet is nagyon szereti(én mondjuk nem)Barátnőm azt mondta hogy a 4d-n neki sem akart mozogni és azt javasolták neki egyen valami édességet meg mozogjon.Próbáld meg te is.Az időjárás is közbejátszhat.Szintén barátnőm amikor a múltkor voltak azok a hóviharok egyáltalán nem mozgott a picikéje, de semmi gond nem volt.És igen böködd meg picit vagy simizd.Kívánom hogy visszaböködjön!A kérdés kiírásától mostanáig nem olyan sok idő telt el, de elhiszem hogy aggódsz.Még nem vagy abba a korban amikor mérni kellene mennyit mozog, ne aggódj és próbáld ki a apraktikákat, lehetőleg háton fekve, s meglátod jelentkezik, 21 heteske
2008. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A magzati szívhang figyelő az mennyire hasznos?,mert eddig nagyon vegyes véleményeket hallottam róla.
2008. dec. 9. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szombaton jártam így, bár aznap pont nagyon felidegesítettek és meg is ijedtem, hogy biztosan emiatt nem mozog. Próbáltam a pocakomat babrálni, de nem nagyon reagált, végül leküldtem egy kávét, attól egyből magához tért! :) 39 hetes
2008. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magzati szívhangfigyelőről épp nemrég volt egy kérdés, oda én is írtam elsőnek, nézd meg.
2008. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak nyugodtabb és izgágább napjai a babáknak. Nekem is volt már olyan nap, hogy alig éreztem rugizni. Aztán meg beindult. Az édesség jó tipp, nekem is be szokott jönni, tegnap a mandarin után is örömtáncot járt! Meg is böködheted a pocid, bár nekem még nehéz kitalálni, merre lehet éppen... de remélem, mostanra már megköszönte neked a fincsi ebédet! Ha van rá lehetőséged esetleg dőlj le kicsit, hátha úgy jobban érzed őt...
2008. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!