Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4-6 hetes terhesen nagyon...

Ha 4-6 hetes terhesen nagyon sok fájdalomcsillapitot szedtem, lehet valami agyi/szellemi betegsége a babónak?

Figyelt kérdés

Mennyire árt ebben az időszakban az ALgoflex forte, és a Cataflan?

Nem tudtam még hogy babát várok, de nagyon kemény alhasi görcseim voltak (valószinű nehezen tapadt meg!).

A dokitól többször kérdeztem de soha nem kaptam rá normális választ.


Már 34 hetesek vagyunk, eddig igazság szerint minden rendben van, de azt nem tudják megállapitani hogy szellemileg is okés lesz e? Nem lesz e neki valami baja!?

A véleményetekre vagyok kiváncsi.


2010. aug. 27. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,azt szokták mondani ha nagyon ártott volna,nem is marad meg a baba.ilyenkor még nem a méhlepényen keresztül kapja a tápanyagot.
2010. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt a választ kaptam! Akkor ez igaz??

Nekem ez fura...Mert ha nem onnan akkor honnan??

2010. aug. 27. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát sajnos meg kell cáfolnom az elsőt, mert az nem derül ki a vizsgálatok alatt, hogy az agysejtek hogyan fejlődtek ki, várható-e vmi baj?

De egyébként én sem hiszem, bár a cataflam erős gyógyszer, de biztos nem napi 3-4et vett be a kérdező. 1-1 szem még nem gond.

2010. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor osztódik a pete, egy úgyn . petezsákban van, és azon a részén ahol nem az osztódás zajlik, van a szíkhólyag. Ebből kapja tulajdonképp a tápanyagokat, de mellette kezd kialakulni a méhlepény és köldökzsinór, hogy a 12 hét környékén átvesse teljesen a feladatokat.
2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

KEdves második, napi 3 4 et vettem be! Volt ugy hogy 2 óra alatt 3 at ettem meg:(!!

Nagyon kemény hascsikaráshoz hasonlitó görcseim voltak! És bizony egy hét alatt megettem egy doboz algofelxet, az erősebb fajtából...:(!

Olyan görcseim voltak ami ájuláshoz vezetett!! Mire eljutottam dokihoz, elmúlt, nézett UH-t, nem látott semmit! Adott gyogyit ami meghozza a mensim, ettől megint elkezdtem görcsölni, ekkor hagytam abba...!

És utána mentem megint vissza mikor már 8 hetes volt, akkor már látta!

2010. aug. 27. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem kapsz választ, mert nem tudja ő sem, hogy egészséges lesz-e a babád. Meg ha azt mondja, minden ok, és valami baja lesz, akkor ő is hibásnak érzi magát. Így meg mossa kezeit, hogy nem mond semmit. Szerintem egészséges lesz. Amikor szültem, a mellettem lévő lány is kapott egy csomó erős gyógyszert, és semmi baja a babának.
2010. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3-4 hetesen ugyan ezt csináltam. Nagyon görcsöltem ezért, mivel nem gondoltam, hogy terhes vagyok én is ugyan ezeket szedtem. Egészséges kislányom született. Most 10 hónapos és nagyon értelmes, okos kislány. Mindent előbb csinál, mint a kortársai . Szerintem ne félj, nem lesz baj.
2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Eltelt azóta sok év. Ha itt vagy még, megírod, hogy mi lett a babával, aki már 11 éves? :)

6. héten én is bevettem ugyanis sajnos egy Cataflamot és 2 Panadolt...

2022. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!