Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés egy terhesség 35...

Milyen érzés egy terhesség 35 év felett? Tényleg nagyon megviseli a nőt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

25, 33 és majdnem 37 évesen szültem. Nagyjából ugyanúgy viseltem mindehárom terhességet: elején émelygés, hányás, aztán mindrn OK volt.

A harmadik gyerekkel dolgoztam legtovább, szülés előtt 2 héttel mentem el szabira (persze nem tudtam, hogy 2 hét múlva meglesz, még 1 hónap lett volna). Legkönnyebben és leggyorsabban ő született: éjfélkor keltem otthon (aztán apa ébresztése fél 1 körül, öltözködés, lejutás totyogva, csorgó magzatvízzel a 7. emeletről a kocsihoz) és 1.15-kor már a kórházban született meg.

2021. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az elsőt 20 évesen. A másodikat 28 évesen, a harmadikat 36 évesen szültem.

Sportolok aktívan, szóval álló képességgel nincs gond, de ahogy idősebb lettem, egyre nehezebben viseltem, egyre több probléma volt és a szülés is sokkal nehezebb, és hosszabb volt mint huszonévesen.

2021. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!