Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év felett van ingyenes...

35 év felett van ingyenes genetikai vizsgálat? Hol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Genetikai vizsgálat? Minek?
2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
terhesség esetén a magzat vizsgálata
2012. jan. 23. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhesgondozóban kapsz beutalót. Budapesten a SOTE I. női klinikán és a Bajcsy kórházban biztosan van.
2012. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy valtoztattak a protokolon, 37 ev felett kotelezo (ez nem tudom mennyiben ervenyes az ingyenessegre)
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36 leszek és küldtek a genetikai vizsgálatra az sztk-ba (Győr) sőt felajánlották a további vizsgálatokat is.
2012. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 agleh ***** válasza:

Én is 36 leszek, a korom miatt a 12. heti uh után át kellett mennem a genetikai tanácsadásra. Itt elmondták a kor előrehaladtával a kockázati tényezőket, illetve hogy milyen fizetős tesztek vannak a szűrésekre (pl. kombinált, integrált teszt,stb) kb 10 percet vett igénybe az egész.Én integrált tesztet csináltattam (15.000 Ft).

A 18. heti uh után ismét át kellett mennem (ez a protokollja)itt megnézték a kb- ő adatokat, miután minden rendben találtak további kapcsolat nem szükséges.

25 hkm

2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 agleh ***** válasza:
pécsi vagyok
2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 37 vagyok.... előző terhességemnél az istenhegyi útra mentem a fizetős tesztekre akkor 34 voltam, minden létező vizsgálatra elmentem és nem találtak sehol semmit, és sajnos született egy fejlődési rendellenességel egy gyermekem amit már a 10 hetes uh-on is láthattak volna :-(
2012. jan. 23. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Basszus :(

Szerintem kérdezd meg a terhesgondozót! De szerintem fogadnak a genetikán beutaló nélkül is. Ha gondolod, szívesen előkeresem Neked a telefonszámokat, kérdezd meg őket!


15:27

2012. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!