Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap gyengén vérezni kezdtem...

Tegnap gyengén vérezni kezdtem, a doki ma nem látott semmit az embriózsákban, pénteken valószínű, hogy terheségmegszakítást végeznek, hacsak addig nem látszik valami. Épp csak 6 hetes vagyok. Várjak még vagy hagyjam, hogy megszakítsák?

Figyelt kérdés
A vért is levették, hogy pénteken ne kelljen. Egy ismerősömnek tavaly 7 hetesen is üresnek látták a zsákot, igaz Ő nem vérzett, és már fél éves a kisfia. Menjek másik dokihoz?
2007. dec. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el másik orvoshoz is, már több szem többet lát alapon is érdemes megvizsgáltatni magad mással is. Ha beigazolódik az első doki diagnózisa, akkor is megnyugtathatod magad, hogy te mindent megtettél.
2007. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt egy vetélésem,de nekem elhalt az embrió a zsákban. Én azt akkor láttam a monitoron, hogy van a zsákban valami,csak élettelen volt. Te nem láttad,hogy üres-e vagy sem? Sajnos mostanában egyre többtől hallom,hogy felszívódik az embrió,vagy egy kissebb vérzéssel kiürül. Én nem akarlak rémisztgetni,de hitegetni sem. Túl vagyok már én is egy hasonlón, de most 16 hetes terhes vagyok.Ha megnyugtat téged,akkor menj el másik orvoshoz is. Drukkolok!
2007. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az ultrahang készülék nem megbízható. Szerintem is várhatsz akár 1-2 hetet is. Mehetsz máshová, másik ultrahangos gép hátha modernebb.
2007. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt elvégeznék a terhességmegszakítást, még egyszer meg fognak vizsgálni. Ha akkor sem látszik, akkor el kell végezni, mert bajod lehet belőle. Nagyon sajnálom, én is voltam már ilyen szituációban, a 7. héten.
2007. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sztem nézesd meg mással is..nekem is azt mondta az egyik doki, h nem látja..meg utána mégis, de túl kicsi..stb..kb. 20 percig túrkált bennem mire megtalálta..gondolhatod..sírógörcsöt kaptam az asztalon..ma meg kiderült, 9 hetes vagyok..szóval fel a fejjel..ahány doki..ha meg nem jött össze..akkor majd a következő lesz az igazi. nézesd meg mással mindenképp!
2007. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!