Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés után mennyi ideig...

Rákszűrés után mennyi ideig volt nektek barnás folyás?

Figyelt kérdés
majdnem 7 hetes terhes vagyok és tegnap voltam a dokinál először, csinált rákszűrést is, és azóta van egy kis barnás folyásom. Mondta h lehet h lesz. De még ma is?
2010. aug. 26. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Én nem engedtem megcsinálni, mert elmehet tőle a baba.

Vágta a pofákat, de nem érdekelt, az én életem, nem az övé.

2010. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így utólag, lehet, hogy én sem engedtem volna. Van olyan ország, ahol kismamáknak tilos ez a vizsgálat. Itthon meg kötelező...

Kérdésedre válasz, hogy nekem utána sajnos 3-4 napig volt barnás folyásom, a 4-ik napon inkább már sárgásabb.

Annak ellenére, hogy a dokim figyelmeztetett, hogy pár napig ez lehetséges, de nagyon zavart, főleg, hogy ennyi ideig tartott. De utána elmúlt. Úgyhogy ne aggódj, tényleg!

2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, hogy miért lenne kötelező, életveszélybe kerülve kötelező az orvosnak megműtenie, azon kívül baromira nem kötelező semmi. Alá írtam egy papírt, hogy nem járulok hozzá és kész.

Én nem engedtem, mert érzékeny vagyok és a felesége egészségével játszogasson az orvos, ha még elég fiatal hozzá.

2010. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg csinálnak mindenkinél, hacsak nem voltál 1 éven belül (azt hiszem). Ne aggódj, semmi bajod nem lesz tőle, én előtte megkérdeztem a dokimat (szintén 7 hetes voltam), azt mondta, nem lehet tőle elvetélni! De azt megkérdezte, hol hallottam ezt, hogy el lehet tőle vetélni? Mondtam, hogy az interneten olvastam. Na akkor tiltott el az internettől :-) Szerintetek anyukáink, amikor terhesek voltak, hogy állapították meg a terhességet, vagy hogy vizsgálták meg őket? Ugye uh nem volt még... Nem hinném, hogy sorra elvetéltek volna. Szép napot, jó egészséget és boldog babavárást Neked! 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, barnás folyás... Nekem is volt 2 napig. Utolsó voltam.
2010. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt utána. Kb. 6 hetes voltam.
2010. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, megint én vagyok 16:22-es, nekem sem volt akkor semmi, a barnás folyás a szülés utáni 6 hetes kontrollon a rákszűrés után volt.
2010. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értem, hogy kötelező:) Persze, hogy nem az, ha nem kéred. Csak kötelező jelleggel elvégzik, ha beleegyezel. Én sem egyezem bele, ha tudom milyen következményekkel jár, és hogy máshol még tilos is.
2010. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. öt hetes voltam, amikor dokihoz mentünk, gyorsan megcsinálta a rákszűrést is, így nem kell októberig várni, akkor már nem szívesen csinálta volna.

Mintát a méhszájnál vesznek, megkarcolnak, ennyi. Messze van a méhedtől, a babától.

Kb. két napig volt barnás folyás utána.

2010. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!