Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Dékány Ágnes milyen...

Dr. Dékány Ágnes milyen szülész nőgyógyász?

Figyelt kérdés

A neten találtam rá, de nem sok infó van róla. Ha minden igaz Budapesten a Szent Imrében van a kórházi háttere, magánrendelése pedig a Praxis-ban.

Van itt olyan aki szült nála? Magánrendelésen és a szülésért mennyit kér? Minden infó érdekel.


2010. aug. 25. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia en egy 16 hetes kismama vagyok es agihoz jarok szerintem nagyon jo doki:):) nagyon kedves es figyelmes aszt tudom hogy a terhesgondozas 8 ezer , remelem segitettem valamit :):) szia
2011. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hátha még másoknak jól jöhet a válaszom..

2hónapja szültem D.Áginál, csak ajánlani tudom mindenkinek, méghozzá jó szívvel!!! Miután az 1.szülésem 2évvel ezelőtt császárral végződött (ami minden bizonnyal teljesen jogos volt, de számomra elég nagy csalódás és kudarcélmény), a 2.szülést “tiszta lappal, új csapattal” képzeltem el. A várandósság felénél a szülésznőm ajánlotta Ágit. Nekem végtelenül szimpatikus volt már elsőre, nagyon kedves, közvetlen. A rendelésén soha nem éreztem, hogy nem jut rám elég idő, türelmesen meghallgat és mindenre kimerítően válaszol!

Amit én elképzeltem a szülésről, maximálisan támogatta, és végig is vitte! (Már eleve boldog voltam, hogy császár után is bíztat a rendes szülést illetően, mert észrevételem szerint nagyon sok orvos nem vállalja, sőt, lebeszéli róla a kismamát.) Én nagyon akartam rendesen szülni. Örökké hálás leszek neki és a szülésznőmnek, hogy sikerült! Nagyon hosszú volt, nem volt könnyű, de végig segítettek, hagytak a számomra legkényelmesebb pozícióban vajúdni, sőt, azt minden eszközzel elő is segítették. Pedig az előzetes császár miatt jobban kellett figyelni a kislányom szívhangját. Ági pedig csupa jókor hozott jó döntéssel segítette a szülés haladását.

A 2.kislányom neki(k) köszönhetően úgy született meg, ahogy mindig is szerettem volna: nyugalomban, félhomályban, gátmetszés nélkül. Csak egy pillanatra sírt fel, azonnal a hasamra tették, ott csak szuszogott és nézelődött..

Nem lehettem az alternatív szülőszobában, de azt hiszem, ennél egy otthonszülés sem lehetett volna sokkal szebb. A 2napig tartó, erős jóslófájások és a 12órás szülés után mondom (már aznap ezt mondtam!), hogy újra ezt csinálnám végig!!! Természetesen újra ezzekkel a csodálatos emberekkel!

Igen, a Praxis Magánrendelőben rendel, 8000Ft/alkalom. Ott van UH is (4D is, aminek az árát nem tudom), 6000Ft/alkalom. Egyébként meg van egy szuper honlapja: szulnijo.hu. Felkészítést is tart (kb.1,5óra, 8000Ft/család, nagyon megéri!).

A szülésért tudtommal a Szt.Imrében ált. 80ezer körül kapnak. Az külön szimpatikus volt nekem, hogy ő nem közölt tarifát. Én kérdeztem, rámbízta.

2011. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet, hogy neked már nem aktuális, de másnak hasznos lehet.

Egyszer voltam nála, nagyon szimpatikus volt, biztos vagyok benne, hogy nagyon jó szakember, és csupa jót hallottam róla, ennek ellenére NEM ajánlom. Ui. éppen gyesen van, kéthetente egyszer rendel, és két rendelés között se kép, se hang. Nekem volt egy olyan panaszom, amit azonnal meg kellett (volna) nézni(e), de sehogy se tudtam elérni (egyébként rendelési idő alatt ill. után sem). Felelős orvos ilyet nem csinál. A másik meg, hogy a vizsgálati díjban, ami szerintem nem kevés, nincs benne az ultrahang, pedig a rendelő eleve ezzel hirdeti magát, na most ehhez képest az ultrahangra külön lehúznak.

2012. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!