Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger ellen? Egyáltalán...

Hányinger ellen? Egyáltalán normális ilyen korán?

Figyelt kérdés
Reprodukciós eljárásban veszek részt, második inszeminaciom volt, 10dpotól már erősödnek a tesztjeim. Ma vagyok 13dpon, és kezdődött a hányinger. Gyomorkorgás van, étvágy nincs. Félek hogy ez így korai, illetve mi lesz így később? Sajnos hajlamos vagyok a 'tengeribetegsègre' is buszon, kocsiban kiskorom óta....

2021. jún. 12. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mástól van. Én 6. héttől kezdtem rosszul lenni, 8. héttől hánytam szülésig. Előtte kétszer ha hánytam életemben, utazástól sosem vagyok rosszul, ezzel nem függ össze.
2021. jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hajlamosító tényező a busz betegség. A belső fülem csatornája vékonyabb mint a normális. Elvileg ez lett megállapítva pár éve...
2021. jún. 12. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, van akinek korán kezdődik a hányinger és ez nem jelent rosszat a babára nézve. Hogy várható-e ilyenkor, hogy később az átlagnál erősebb tüneteid lesznek, hát passz. Mindenképp beszéld meg előre az orvossal, hogy milyen esetben és milyen gyógyszert kell/lehet a hányás miatt bevenned, és mikor menj orvoshoz (pl. kiszáradás jele ha már x órája nem volt vizeleted).
2021. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára jobb, magasítottam a párnán és ettem szénhidrátot. Előtte a doki szénhidrát mentes diétat javasolt mert nem bírtam a progi kupot. A sok zöldség gyümölcs nem is esett jól, de azért letuszkoltam, és hamar fel is szivodott. Előtte két hónapja gluténmentesen is étkeztem, végülis segített, de most már jelzi a testem hogy nem fogadja el ami nem tetszik neki. Sovány vagyok ezért aggodom érte, mindent adok neki csak hadd egyén🤗🙏😍
2021. jún. 13. 05:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!