Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy egyáltalán...

Az normális hogy egyáltalán nem émelygek és nincs hányingerem?

Figyelt kérdés
5 hetes és 3 napos kismama vagyok! Csak a fáradtságtól szenvedek és pici érzékenyek a melleim, de jobbára csak a mellbimbóm! A mindjárt megjön érzésem is elmúlt pár napja, hányingerem meg egyáltalán nem volt! Ez normális??
2008. máj. 24. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mázlista! Teljesen normális, nem mindenki van rosszul. Örülj, hogy ilyen vagy!
2008. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs mindenkinek hányingere, illetve van akinek csak később kezdődik. Nekem a 7. hét körül kezdődött, de lehet, hogy neked egyáltalán nem is lesz.

32 hetes kismami

2008. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi tunetem es is csak non stop faradt vagyok es alszom.Rosszul csak addig voltam mi8g az Elevitet szedtem,de hamar rajottunk h az a baj.....a cicim neken is erzekeny de mar nem annyira mint az elejen!

Gratula a babahoz!

11 hetes es 1 napos pocaklakos kismami

2008. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ma vagyok 5 hetes terhes, és a mindjárt megjön érzés nekem is egy pár napja elmúlt. De viszont aludni mindig tudnék, és én is fáradt vagyok. Biztos hogy semmi baj! Élvezd inkább a babavárást! :-)))))))))
2008. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szió!Ne izgulj,nincs semmi baj.Nekem sem volt hál'Istennek semmi rosszullétem,igaz én is bepánikoltam tőle,de a doki megnyugtatott,hogy azért nincs,mert szerencsére nagyon erő a szervezetem,és könnyen átáll.Nyugodj meg!

Kellemes babavárást,és nagyon egészséges kisbabát!

Egy 22 hetes kismami.

2008. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy irigyellek én még most is hányingerrel küzdök, pedig

most vagyok a 12hétben. Talán két napja vagyok egy picit

jobban, és nagyon bizom benne, hogy most már alábbhagy

a rosszulllétek java! Szerencsés vagy!!

2008. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak egy percig se hanyingerem se rosszullet, meg cicierzekenyseg volt kicsit kacs.
2008. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!

Boldog babavárást Nektek is! :)

2008. máj. 24. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

5 hetes+4 napos vagyok, és szintén semmi tünet. A mellbimbóm érzékenysége épp a napokban jelentkezett, de ezen kívül nincs semmi más. :)

Minden kismama, terhesség más. nYugi.

2008. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!