Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hetesen nem túl korai a...

29hetesen nem túl korai a menstruációs görcs?

Figyelt kérdés
Nem túl korai még? Vagy normális folyamat 29hetesen? Mitől lehet?Ma még nem görcsöltem. Félek!
2010. aug. 25. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot?Az lazítja a görcsöket..nekem végig a terhesség alatt voltak alhasi fájdalmaim de ez természetes mivel tágul a méh..a görcsök viszont nem igazán jók..doki?
2010. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz görcs alatt?Enyhe alhasi fájdogálást,mintha meg akarna jönni,vagy erős,derékba,combba kisugárzó fájdalmakat?

Ha az előzőt érzed,az normális.A magnézium enyhíti,és a méhed növekedése okozza.Negyedik babámmal vagyok 33 hetes,és nekem is volt ilyen többször is terhességeim alatt.Általában 2-3 nap után elmúlt.és jól esett olyankor a több fekvés pihenés.Pont a 29. héten volt nekem is ilyen,aztán a 32. elején újra.(A magnesi citricit orvos felírja,olcsó és sokkal hatásosabb a Magne B6-nál)

Ha a második fajtát érzed,akkor menj sürgősen orvoshoz!

2010. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!