Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka, kismama...

Van itt olyan anyuka, kismama akit a rossz vérképe miatt kórházba utaltak? Leirnád milyenek voltak az értékek?

Figyelt kérdés
Nekem ezek lettek az értékek : haemoglobin:92, haematokrit:28,5 ,MCV:72,6 ,MCH:23,5. A védőnő rám ijesztett,hogy lehet,hogy be kell feküdnöm,aminek nem örülnék.A kislányom 17 hónapos és nem tudnám kire hagyni,örülök ha a párom a szülés után otthon tud maradni pár napot.
2010. aug. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? amúgy nekem be kellett feküdnöm, mindjárt megkeresem a leletem.
2010. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, megnéztem a leletemet, nekem nem ezek miatt kellett befeküdnöm, hanem a GOT, GPT, de neked nagyon alacsonyak az értékeid! ja és amúgy a védőnők szeretnek ijesztegetni!
2010. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hányadik hétben vagy.

Az én eredményeim is akkor rosszak, pedig nem is tudtam, nekem a dokik azt mondták, enyhe vashiányom van,nekem ebben az utolsó hónapban romlott igy le a vérképem, 36+5 vagyok

HGB: 91

HTC:28,9

MCV:71,7

MCH:22,6

És nagy a baba, 35.héten 3150g-ra mérték.

Nem fektettek be, egyetlen vasinfuziót kaptam 30percig, hogy ettől szuper lesz a vérképem.

Szerintem te sem izgulj, ez csak vashiány, ha kora terhes vagy, tablettákat kapsz, ha közel a szülés, infuziót.

Könnyü szülést...

2010. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltam ma a dokinál,nem fektetett be,kért egy részletesebb vérképet,azon múlik minden.Amúgy 36+5 hetes vagyok
2010. aug. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!