Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábgörcsre ki szed Magne B6-ot?

Lábgörcsre ki szed Magne B6-ot?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán használ, a védőnőm meg erre esküszik mert, jó még a has keményedésre is. Béres magnézium B6-ot ismeri valaki? Állítólag jó lábgörcsre, erősebb mint a Magne B6?
2010. aug. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz kalciummmal, pl. Calcium Sandoz, ha a magnézium nem használ, akkor esélyes hogy az segíteni fog. (Ha a Magne B6 nem jó, akkor valószínűleg más magnézium készítmény sem lesz jó, mert az az egyik legjobb Mg termék)
2010. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én annó magnerotot szedtem.
2010. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna nekem sem használ a Béres sem és más magnézium+B6 sem. :( Mellé még szedek napi 2x calciumot is, de így sem használ, és napról napra rosszabb a helyzet, már szinte minden éjjel begörcsöl a vádlim, meg a lábfejem ha nyújtózkodom. :(
2010. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én kalciumos pezsgőtablettát iszok napi egyszer és azóta nem görcsöl a lábam.Próbáld ki,hátha neked is használ.

Minden jót!

18hkm

2010. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsésnek mondhatom magam, mert mióta szedem a magne B6-ot azóta elmúlt a lábgörcsöm. Helyette van hogy zsibbad a lábom...érdekes mert csak egy tenyérnyi darabon szokott zsibbadni a combizmom, nekem a védőnőm erre is azt mondta hogy majd a magne B6 jó lesz rá. Mondanom sem kell hogy a zsibbadásra nem jó:-(
2010. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!