Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő anyukának pár hasznos...

Leendő anyukának pár hasznos tanács a terhesség időtartamára és az első idoszakokra? 😇

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Sok sok szex. 22/l
2021. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne parázd túl, és ne olvass a gyakorin negatív dolgokat. :D
2021. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Aludj sokat! Szülés után úgysem fogsz. És készülj fel a kéretlen tanácsokra. Vagyis inkább arra, hogy hogyan engedd el a füled mellett őket.
2021. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Könyörgöm ne írja senki hogy aludj amíg meg nincs meg a baba vagy aludj mikor a baba alszik. 🤦‍♀️
2021. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízz magadban, az ösztöneidben és ne hagyd, hogy elbizonytalanítson a sok egymásnak ellentmondó tanács, amiket mindenfelől kapsz kéretlenül. Te vagy az anyja, te tudod a legjobban, mi kell neki
2021. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz hülye szülés meg császáros videókat.
2021. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel lelkileg a császárra is. Nagyon sokan depibe borulnak, ha nem sikerül a természetes szules, de mivel erre nincs garancia, jobb felkészülni lelkileg arra is, hogy nem fog menni. Aztan maximum örülsz a végén, hogy de.

De nagyjából mindenben ezt tudom tanácsolni. Nem kell beleorulni a szoptatásba se, ha nem megy, kérj segítséget ha úgy sem megy, akkor hidd el, felnő az a gyerek tapszeren is, de egy idegbeteg depis anya mellett elég szar az élet, jobb elengedni ami nem megy.

Figyeld a gyereked és rá reagálj, ne azt csináld, amit valaki szerint “kell”. Pl a gyereknek 8-kor kell lefeküdni? Mert? Az enyém nagyon hamar átállt a 10 órai fekvesre és így a jó neki. Nyilván ha majd korán kell kelnie bolcsi miatt átáll, de minek szivassam magam 2 évig előtte amíg nem muszaj? Szoval ilyen dolgokra gondolok.

2021. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én is azt mondom, amit az 5-ös válaszoló! 6-an 6 különböző dolgot fognak neked tanácsolni anélkül, hogy te kérdezted volna őket, mindig saját magadra és az ösztöneidre hallgass! Sokan mondják, hogy ne figyelj arra, akinek nincs gyereke, én viszont azt mondom, hogy azt is engedd el, aki 30 éve nevelt. Elavult módszerek, ma már nem működő praktikák, csak mindenellett qrva erőszakosak is, mert ők már felneveltek x gyereket. Ha én pl hallgattam volna anyósra, akkor lett volna egy nagyon hasfájós babám, akit feleslegesen tömtem volna gyógyszerrel. Szerencsére nem lett, anyós meg azóta is néz a bamba pofájával, hogy hogyan lehetséges az, hogy fáj a baba hasa és mégis megnyugszik, ha mellre teszem 🤦🏼‍♀️ Akkoriban ugye az volt a divat, hogy fél óra alatt tele eszi magát a gyerek, majd 3 óra kuss, aki nem így tett, annak fájt a hasa. Az nem jutott eszükbe, hogy esetleg a baba nem lakott jól fél óra alatt/hamarabb megéhezett (mind ahogy velünk is előfordul).
2021. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagymamad vagy anyukad/anyosod ad egy tanacsot, lehet erdemes meghallgatni, nem egybol leszolni mert idosek!
2021. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!