Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-hós vok. Nagyon jol érzem...

3-hós vok. Nagyon jol érzem magam most 15-kén megyek a dokihoz már rég nem voltam. Félek, hogy mit mond nehogy valami rendelleneség legyen. De az én családomban nincs ilyesmi betegség... , ,?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne is gondolj ilyenre.

Biztosan jól van a babád, ha te is jól érzed magad.


Nyugi, nem lesz baj!..:))


12 hetes kismama, 15 hós csajszi anyukája...

2008. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegnap töltöttem a 12. hetet, ma kezdem a 13.-at. Engem eddig doki nel látott még, illetve semmilyen vizsgálatom nem volt még, mivel Nagy-Britanniában 12 hétig ha csak nincs valami nagy baj, nem vizsgálnak. Eddig 2x találkoztam a bábával(itt bába foglalkozik csak veled végig, ha minden endben van) de csak vérnyomást mért, meg papírmunkáztunk, szóval semmi izgi.

Nekem is sokszor eszembe jut minfden hülyeség, olyanok is, hogy mi van, ha csak álterhes vagyok, és nincs is baba, tünetek ide vagy oda, de próbálok arra gondolni, hogy itt senkit nem vizsgálnak 12 hetes koráig, és mégi minden rendben van, és ez így van Hollandiában is és ott is mindenkivel minden rendben van. Sokkal több a komplikáció mentes terhesség mint az, amive baj van, csak természetesen arról olvas többet az ember amivel baj van.

Ne aggódj.

Boldog babavárást!!

2008. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!