Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetes uh-ra 13 hetesen...

Ha 12 hetes uh-ra 13 hetesen megyek akkor az mennyire befolyásolja a vizsgálat kimenetelét/eredményét?

Figyelt kérdés
Utolsó mensitől számolva leszek 13 hetes, a baba méretei szerint viszont egy héttel fiatalabb leszek. Ezt az egy héttel fiatalabbat a 6. és a 7. héten mondták.
2010. aug. 21. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Gratula a bébihez! Semmi gond nem lesz ebből!!! Én először 12+5 naposan voltam ezen a genetikai Uh-n, viszont mindig velünk szemben volt a Picikénk, így a doki két nappal későbbre rendelt vissza, vagyis amikor már 13+0 voltam! Na, aznap egy kis lökdösődés árán, de úgy fordult, hogy lemérhette végre a tarkóredőt :-)))) NT=1,5 lett, úgyh szuper! neked is hasonló jókat kívánok és boldog babavárást! A doki úgyis nézi a kiskönyvet és az Uh-hoz viszonyít, ne aggódj! :)


Üdv., 18 + 5 napos kismami

2010. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha uh szerint fiatalabbnak látszik a baba, akkor mostantól azt vedd figyelembe, ne a mensi szerintit. Nálam is így volt, pont egy hét a különbség. Ez már az első uh-n kiderült. Nem középidőben fogant.

Szóval akkor ezekszerint 12 hetesen fogsz menni :-) De a 13 héttel sincs gond. Én 12 hét 3 naposan voltam, de átminősítettek 12 hét 5 napossá. :-)

2010. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!