Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terheléses vércukor...

Ha a terheléses vércukor vizsgálat előtt eszek csokit cukrot, mármint nem aznap, hanem előtte való héten, az befolyásolja az eredményt? Mennyi idő alatt ürül ki?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is erre készülök szerintem nem befolyásolja az elöte való napi kaja ha 2 óra multán veszik le a vért a zsömlés tej vagy szölöcukor után akkor biztos ennek is megvan a kiszámitot pontos idö mikor mit mérnek
2008. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem befolyásolja, mert ugye este után már nem lehet enni, 4 óra alatt meg főleg éjjel a gyomor megemészti a benne lévő ételt.

Reggel nem lehet enni, meg a vizsgálat alatt.

Nekem magas lett, mentem dietetikushoz jó kis cukros, lekváros grízestészta ebéd után, és ott jó volt a cukrom.-)

2008. febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azta.. :))) ez utóbbi grízes cukros eset vicces.. :)) Köszi a válaszokat! ;)
2008. febr. 29. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem befolyásolja, hiszen 2 óra elteltével a szervezetben a vércukortartalom visszaáll a normális eredetire. Ha meg befolyásolja mégis, az azt jelenti hogy nagy baj van!!! úgyhogy nyugodtan egyél este 5 tábla csokit is, ebből a szempontból semmi jelentősége.

minden jót!!!! :)


37.kismama

2008. febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!