Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éles rúgások a hasban terhesen...

Éles rúgások a hasban terhesen, bajt jelenthet vagy ez normális ?

Figyelt kérdés

Már 1-2 het érzem, mintha a babám rúgásai megváltoztak volna. A lassú morajlásszerű mozgás helyett van hogy ilyen hirtelen rúgásokat érzek. Ezeket az éles rúgásokat van hogy teljesen legalul érzem az alhasamban, és ezek szinte fájdalmasak, késszúrásszerűek, sokszor fel is szisszenek rájuk. Néha mintha a húgyhólyagomba rúgna bele, és hirtelen elkap a vizelési inger, pedig előtte volam wc, és ilyen vizelési ingernél nem is jön semmi.....aztan pár rúgás után elmúlik. Kicsit furcsálom ezeket az alhasba öszpontosult rúgásokat, azt hittem hogy 27 hetes terhesen inkáb köldök körüli rúgásokat fogok érezni.

Ezek az éles rugások normálisnak számítanak ? 1 hét múlva lesz aktuális a doki, mindenképp elmondom neki, de addig tudnátok tapasztalatokat irni ? Nekem sokszor már az jár a fejembe hogy rátekeredett a köldökzsinór a nyakára és azért rugdal olyan vadul :( Köszi a válaszokat.

27hkm


2021. márc. 28. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most más pozícióban van és azért érzed máshol meg másképp a mozgását. Nekem is kb. 25 hetesen voltak először ilyen jellegű rúgások. Aztán a terhesség vége felé, ahogy nőtt, egyre határozottabb mozgásokat éreztem, nekem a végén már nagyon fájt néha, ahogy mozgott, bár ő nagy és különösen erős baba volt már születésekor is. De szerintem készülj fel arra, hogy lesz ez még rosszabb is és ez nem utal semmi bajra.
2021. márc. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj, az én babám is össze vissza rúg, pár hete nekem is mintha a húgyhólyagomat rúgta volna, most pár napja a bordám felé szúr, gyakran olyan mintha pozíciót váltana.


28hkm

2021. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!