Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 11 hétben vagyok. Normális...

A 11 hétben vagyok. Normális ha már nőtt a hasam és látszik valami? Elég vékony vagyok hasam nem volt semmi. Ez jelentheti azt, hogy nagy babám lesz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még valószínűbb a puffadás. Most még annyira pici a baba,hogy nem valószínű akár milyen vékony vagy.
2013. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÍGy van..a puffadás lehet még nálad.

Kisfiam 12 hetes ultrahangon 4,5 cm volt.

+- a te babád is hasonló nagyságú lehet-változó

Szóval ha nagyon vékpny is vagy akkor úgy 15-6 hetesen már látszódni fog

2013. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a puffadás okozza, de ha a baba lenne akkor sem jelentene semmit. Nekem hatalmas babám van és 25 hétig szinte semmi hasam nem volt, mert széles a csípőm és szépen befészkelte magát oda. Ha keskenyebb a csípőd akkor előre nől a baba ha széles a csípőd akkor elfér. A has nagysága függ a magzatvíz mennyiségtől is, azért mert valakinek nagy a hasa még nem biztos, hogy nagy a babája, és ez fordítva is igaz.
2013. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján ez tiszta genetika. Nagyon nagy súllyal kezdtem, és igen hatalmas hasam volt, 3690 volt a fiam , és 51 cm . Tudok küldeni képet neked priviben. 12 hetesen terhes nacit hordtam már.. most a második jön, és döbbenet nő a pocak, pedig nagyon-nagyon az elején vagyok... nem hiszem hogy ez összefügg a baba méretével. Anyukámnak is nagyon nagy hasa volt, én 1,6 kg al születtem, a húgom 4 kg al, és azt mondta alig volt velem kisebb a pocak...
2013. okt. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még csak puffadás :)
2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!