Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen sűrűn...

Terhesség alatt milyen sűrűn mérjem a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Naponta többször, vagy hetente egyszer? Vagy milyen sűrűn?


Nincs semmi betegségem, vérnyomásom mindig átlagos.


3 hónapos terhes.



2021. márc. 13. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég, ha a védőnő méri tanácsadáskor, ha most van ilyen egyáltalán a covid miatt.
2021. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele gond nem kell meregetni. Ha kiváncsi vagy néha ramerhetsz, de nem kell rendszeresen.
2021. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én naponta egyszer mértem.
2021. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Soha..?


Azért van a védőnő. Ha most nincs személyes találkozás, gondolom telefonon mondta, hogy mérd-e és ha igen hányszor.

2021. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem mértem a vérnyomásom ugyanis mindig rendben volt, illetve mikor kiderult, hogy babát várok (5 hetesen) az orvosom mért egy vérnyomást, ott is rendben volt és utána már nem is volt ezzel "foglalkozva".

Aztán 12 hetesen reggel arra ébredtem, hogy szörnyen szédülök.

Rögtön ügyelet... 240 volt a vérnyomásom.... Azóta 4x1 vérnyomáscsökkentővel normális most....

Nem árt szerintem minimum heti 1xer ránézni...

2021. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kérték,hogy mérjem,de heti egyszer rá szoktam nézni.
2021. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!