Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz, hogy nem szabad...

Az igaz, hogy nem szabad terhesen sok folyadekot inni mert attol be lehet vizesedni? (28 hetes) Mert en elegge igenylem a folyadekot, szomjacskas tipusu vagyok

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Igyál minél többet, amennyit csak kívánsz!!!

Nem a sok folyadéktól vizesednél, hanem a sós ételektől. Meg ez amúgy is hajlam kérdése, én pl egy kiló sótól se vizesednék be szerencsére, valaki meg rágondol, és bepuffad.

2008. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Pont erre mondják, hogy tévhit. És a vizesedésre is éppen azt javasolják, hogy igyon minél többet az ember.
2008. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez pontosan fordítva van. Akkor is sokat kell inni, ha vizesedik a kismama. A víz legalább napi 1.5-2liter legyen, de ennél csak több. De mivel már nincsenek olyan nagy melegek, talán megúszod. Kellemes várandósságot!!!
2008. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Én is 28 hetes vagyok és igyekszem napi 2.5-3 litert inni, mert érzem, h kezdek vizesedni. Ne fogd vissza a vizet, mert még rosszabbul jársz!!!


És le a sóval!!!!!!

2008. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jo akkor ihatok!!(marmint nem alkoholt) :D Akkor anyos ugylatszik mar megint okos volt...
2008. dec. 3. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a dokim azt mondta, hogy igyak minel tobbet

a sok folyadekra szuksegunk van sajnos, és lesz is

2008. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen! annál többet kell inni, én tapasztalatból mondom!

és ha teheted tengeri sóval főzz és csak mértékkel sózz!:)

2008. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!