Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Játszunk:-) Tippeljetek:-)...

Játszunk:-) Tippeljetek:-) Nos mennyi idős terhes lehetek?

Figyelt kérdés
[URL] [link]
2010. aug. 16. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

15:34-es: a pici pocak miatt tenyleg ne bankodj, sot! Tudod milyen halas leszel a sorsnak, amikor szules utan rovid idovel lapos es csikmentes hassal szaladgalsz (bar repedni pici hassal is lehet) es sok anyuka, aki veled egyidoben, vagy elotted hordott nagyobb pocakot amiatt lesz szomoru, hogy nekik meg szules utan honapokkal is maradt pocak, logo bor?

Merthogy a nagy, hatalmas pocakoknak az esetek donto tobbsegeben ara van sajnos, szep-szep, de utana honapokig, evekig, vagy esetleg egy eleten at viselni kell a maradvanyt es az mar nem annyira vicces.

2010. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Megnyugtató amit írtál,mert eddig akivel találkoztam mindenki csak riogat hogy te Jó Isten mekkora a hasam.Pedig szerintem sem óriási meg hát csak kettő lakik benne:-)Téged hamar befektettek az ikrek miatt??Mert nekem az lenne a legrosszabb ha idő nap előtt be kellene feküdnöm.
2010. aug. 16. 15:51
 23/23 anonim ***** válasza:

21 hetes fiú :)

gratula :)

2011. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!