Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma barnáztam.9+6 vagyok. Nem...

Ma barnáztam.9+6 vagyok. Nem aktuális a menzesz. Mi lehetett? Holnap megyek dokihoz. Már van egy gyermekem,2 éves. Vele is volt bevérzéses gond.

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, csak a szokásos alhasi fájdogálás.
2010. aug. 15. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem első alkalommal hematomám volt, ami egy bevérzést jelent, de időban felszívódott.

Második alkalommal pedig részleges lepényleválásom, ami szintén helyre jött.

Biztos kapsz majd utrogestan hüvelytablettát, és sokat kell feküdnöd.


24 h km

2010. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszájam van begyulladva, amiatt barnáztam kb. 2 hétig. De a dokim írt rá gyógyszert, és el is múlt.
2010. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

50-50%

Én egyet így elvesztettem. A 2. terhességnél piros vérzésem volt 2-szer, az a baba itt alszik a másik szobában.

Szóval csak a vizsgálat a tuti válasz.


Szorítok neked.

2010. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aki még visszaolvassa: haematoma a méhfalon! A babám jól van! A vérzés akár nagyon bő is lehet és hetekig is eltarthat anélkül, hogy a babának bármi baja esne.
2010. aug. 19. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!