Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki ugyan így...

Van olyan, aki ugyan így volt/van vele? Van megoldás rá?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, viszont egy hónapja kizárólag azokat az ételeket tudom megenni, amiben só, maximum egy kis bors van. A többi fűszernek a szagát sem bírom. Sajnos két fele kell főznöm ami munka után elég megterhelő. Van valakinek esetleg jó praktikája rá? Bármit meghallgatok.

2021. jan. 25. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell külön foznod?

Amúgy sem egészséges a vegeta és társai. Főzz csak sóval, borssal, és izesitse meg magának mindenki, esetleg ha főzol szedj külön lábasba, és a másikat fűszerezd úgy ahogy a másik eszik.

2021. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Főzz úgy ahogy neked jó, a párod (aki nyugodtan megcsinálhatja a saját kajáját ha ez nem jó) meg ráfűszerez a sajátjára.
2021. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 1. A són, borson és vegetán kívül van még kismillió fűszer és abszolút egészségesek. Pl egy gombás étel számomra elképzelhetetlen kakukkfű nélkül. Pörkölt, gulyás és társaik paprika nélkül.

Kérdező. Nyilván vannak olyan ételek amiket tudsz utólag fűszerezni. Ha olyat csinálsz ami így nem megoldható, azt úgy csinálnám, hogy nagyobb adagot és akkor másnap is az van. Vagy mondjuk egyél köretet. Pl pörkölt tésztája tejföllel. Vagy krumplipüré valami natúr hússal a párodnak meg fűszeresen. Meg lehet csinálni sokmindennel, hogy ne kelljen sokat küszködni vele.

Én se szívesen ennék amúgy fűszerek nélkül

2021. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Főzzön a párod vagy rendeljetek. Én főzni se bírtam, annyira rosszul voltam a szagoktól. Mondjuk akkor is, mikor a párom főzött.
2021. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett azota terhesen főzéseddel?
2021. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!