Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes ikreket váró kismama...

21 hetes ikreket váró kismama vagyok. A férjem mióta terhes vagyok kicsit kicsapongó életet:- (megint elment szórakozni a tudtom nélkül. Ilyenkor meg aztán esz az ideg ez nagyon árt a csöppségeimnek? Nem akarom hogy bajuk legyen. Mert lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a stressz nem tesz jót sem neked, sem a babáidnak. Kedves válaszolók, szuper, hogy ilyen empatikusak vagyunk az apukával, de nézzük csak meg: mégis ő az, aki eljár szórakozni, és cseppet sem izgatja, hogy az ikreket váró párját közben eszi az ideg... Szerintem is jó, ha leülnek megbeszélni a dolgokat, de nem tartom természetesnek, ha apuka menekül a szituációból és még értsük is meg. Mindketten tervezték és akarták a babákat, közös felelősség, hát vállalja. Lehet, hogy most kapok majd hideget-meleget, de én a kismamát jobban sajnálom... És mi lesz akkor, ha a két baba is ilyen terhet rak az apukára lelkileg? Akkor is magára hagyja a családot? Nagyon el kellene beszélgetni vele már most, hogy mi legyen, mert ez nem korrekt. Mindenképpen beszélj vele, hogy ez téged bánt. Sok sikert!
2010. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szió utolsó válaszadó.

Na végre valaki aki engem ért meg és nem az apukának ad igazat,mivel ha már most nincs felellőségtudata akkor mi lesz ez után.Nekem mindegy ha eljár de akkor ne hozzám bújjon meg legalább addig állná meg az eljárkálást míg ki nem hordom a babákat hogy az ideg miatt nehogy valami bajuk legyen.Viszont tényleg fura hogy 5 és fél éve vagyunk együtt és eddig ilyet egyszer sem tett.Nos kérdem én miért nem akkor ment mikor még nem voltam terhes így talán sosem vállaltam volna vele babát??!Mindegy majd lesz valahogy....:-(

2010. aug. 17. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!