Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok. Egy...

37 hetes terhes vagyok. Egy hete hagytam abba a magnézium szedését. Azóta rettenetesen szenvedek. SZámíthatok arra, hogy hamarabb szülök?

Figyelt kérdés
Minden nap és éjjel nagyon keményedek. Alig alszom, óránként fent vagyok, hajnali 4 után már nem is megy az alvás. Féltem a babámat is, mert érzem, ő sem tud miatta pihenni, őt is megviseli. A méhnyak állapota C:2100 volt amikor abbahagytam a magnéziumot. Sokat nyilal a szeméremcsontomba és a hüvelybe. Szerintetek meddig lesz ez így? Reménykedhetek, hogy hamarabb megszülök, mint a 40. hét? Most nagyon kimerültnek érzem magam.
2008. dec. 2. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem számíthatsz rá hogy hamarabb jön a baba. Igaz olyan is hallottam aki túl vitte pedig így volt mint te. Amúgy erre én is kíváncsi vagyok mert hasonló helyzetem mint neked, igaz én még szedem a magnéziumot, de gyanítom ha abba hagyom beindul a szülés. De innen már nem veszélyes.Sok szerencsét, és könnyű szülést!
2008. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akármikor szülök, majd, ha hazajöttem megírom ide. :)

2008. dec. 2. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, már teljesen felkészült a babád a kinti életre, úgyhogy már gond nem lehet ha megszülnél. Én is a 36 betöltött hét után nem szedtem magnéziumot, többet görcsölgettem, de 39hét+4napos vagyok és most meg semmi. Sőt 4 napja végig alszom az éjszakákat is.

Kitartás, könnyű szülést!

2008. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Neked is!
2008. dec. 2. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem tudom, nálam az első babánál ugyanez volt a helyzet, csak ott a 36. héten volt C2111 és csak a 41. hétre szültem. Sajnos a méhnyak/méhszáj állapotából ebben az időben már nem lehet arra következtetni, hogy mikor lesz meg a baba. Kitartás, már így sincs sok hátra! :) 38 hetes
2008. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. dec. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!