Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok. 2...

33 hetes kismama vagyok. 2 hete voltam uh-n kicsinek találták és ezért kontrollra kellett mennem ma, de nem fejlődött semmit a kisbabám. Holnap be kell feküdnöm. Mit tesznek majd velem?

Figyelt kérdés
elindíthatják a szülést?
2007. dec. 18. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Éppen van egy ismerősöm hasonló helyzetben. Az első legfontosabb: maradj a helyzet magaslatán. A "legrosszabb" esetben kint kell táplálni a kicsit, mert a méhlepény valamilyen okból nem tudja ellátni a feladatát tökéletesen. Az is lehet, hogy van valamilyen módszer, amivel a méheden belül táplálni tudják őt. Az ismerősöm is hasonló terhességi korban volt, megszületett a babája (meg kellett szülnie), kb 3 hétig voltak kórházban. A baba szépen, minden baj nélkül felturbózta magát 2 kilóra kint, már otthon vannak. A te eseted lehet hogy más, csak biztatásként írtam, hogy nem vagy egyedül ebben a helyzetben, és minden jól fog alakulni, szorítok!
2007. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is maradj nyugodt, mert ha ideges vagy, azzal csak ártasz magadnak és a kicsinek is.

Szerintem kivizsgálások várnak rátok, de lehet, hogy majd megindítják a szülést. Emiatt ne aggódj, nem lesz a babának semmi baja. Az öcsém 30 hétre született és makk egészséges.

Egy ideig kórházban lesztek, amíg egy jó súlyt el nem ér a kicsi, majd kiengenek titeket.

2007. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!